Результати анкетувань, тести, методики

Шкала депресії Бека

Шкала депресії Бека використовується для самодіагностики важкості депресії та складається з 21 питання. Вони відображують окремі симптоми й негативні думки — настрій, песимізм, почуття неспроможності, незадоволеність, почуття провини, сльозливість, дратівливість тощо.

Час проходження: 5 хвилин

Профорієнтація (тест Клімова Є.А)

Вибір професії - один із найважливіших етапів у житті людини, адже більшість нашого  часу (близько 60%) йде на роботу, підготовку і дорогу до неї. Від спеціальності залежить, у яких колах відбувається спілкування та чи сприятимуть колеги розвитку особистості.

12:59 18.01.2023

Результати анкетування батьків

Практичний психолог Трачук Дана Василівна протягом вересня 2022 року проводила аномімне анкетування батьків щодо адаптації дітей в умовах воєнного стану.

12:23 26.09.2022

Опитування батьків щодо безпеки користування Інтернетом

У Новодмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів практичним психологом було проведено онлайн опитування батьків щодо безпеки користування дітей Інтернетом, як батьки контролюють час, проведений за гаджетами та чи розповідають про небезпеки спілкування із незнайомцями та участі в небезпечних челенджах. Усього участь в опитуванні взяло 162 особи.

13:27 25.03.2021