Візитівка школи

Опорний заклад освіти "Новодмитрвіський ліцей"

Новодмитрівської сільської ради

Золотоніського району Черкаської області

Адреса:

вул. Центральна 31, с. Нова Дмитрівка

Телефон:

ND-school@i.ua

Директор:

Кисіль Іван Русланович

Приміщення школи збудоване в 1965 році.

У школі функціонує 18 навчальних кабінетів. До послуг учнів спортивний зал, 1 мультимедійний клас. У школі створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт.

У школі працює харчоблок із обідньою залою на 60 місць загальною площею 123 м2. Вартість харчування у 2022 - 2023 н. р. становить 43 грн для учнів 1-4 класів, 49 грн - для пільгових категорій. Всіма видами харчування охоплено 100% дітей. Харчоблок забезпечено обладнанням                         у достатній кількості. Наявні: плита електрична 4 комфоркова – 2 шт., шафа жарочна – 2 шт.,  холодильне обладнання – 3 од.

Обладнано 1 навчально-комп’ютерний клас. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 15 учнів 2-11 класів та 10 учнів 5-11 класи. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

У школі навчається 229 учнів.

Освітній процес забезпечує 25 вчителів, з них :

3– мають педагогічне звання «учитель-методист»;

4– педагогічне звання «старший учитель»;

12 - мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

2– нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

У школі запроваджено напрямок навчання:

• Філологічний.

Педагогічний колектив закладу над методичною проблемою: «Створення оптимальних умов для різнобічного розвитку учня як цілісної особистості в умовах інформаційного середовища».

Учні закладу беруть активну участь у районних, обласних та Всеукраїнських заходах. За останні роки серед шкіл районну є результати олімпіад, конкурсу захисту наукових робіт МАН, на рівні області за останні 3 роки 10 переможців олімпіад, 12 – Яцика. Учителі школи є авторами сучасних науково-методичних посібників, переможці конкурсу «Вчитель року» на рівні районну, учасники на рівні області та України.

Щороку учні брали участь в районних турнірах баскетболу, волейболу. Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного учня як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні, але й у суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах, систематично надається допомога АТО (ООС).

На 1 вересня 2022 року створені умови для навчання в початковій ланці згідно з вимогами Нової української школи, з 2019 року проводиться інклюзивне навчання для 1 учня.

Територія школи 1,2 га, 56 дерев, 1 спортивна площадка, міні-поле зі штучним покриттям.

За останні роки здійснено капітальний ремонт харчоблоку та спортивної зали, замінено 11 дверей на другому поверсі.

Проблема закладу:

1. «Створення оптимальних умов для різнобічного розвитку учня як цілісної особистості в умовах інформаційного середовища».

Територія Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Навчальні кабінети

Шкільна їдальня