ДЕНЬ ВАЛЕНТИНА

14 лютого в більшості країн світу відзначають День святого Валентина або Свято закоханих. В Україні це також популярне свято,  друзі вітають одне одного з Днем святого Валентина, який вважається захисником тих, хто кохає. У Новодмитрівській школі учнівським самоврядуванням було організовану "пошту для валентинок",  відбулася загальношкільна виставка "Моя найкраща валентинка", для учнів 10-11 класів  проведено конкурсну святкову програму.

23:02 14.02.2023

ЗІБРАННЯ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога. Напередодні цієї пам'ятної дати відбулося зібрання учнівського самоврядування Новодмитрівської школи, учні взяли участь у виготовленні буклетів, які розповсюдили у своїх класах. Адже ми маємо знати нашу історію, минуле українського народу, цінувати все, що було зроблене нашими предками, ще і такою великою ціною, щоб рухатись вперед, до нашої перемоги!

19:44 27.01.2023

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

5 вересня 2022 року відбулася онлайн-конференція членів учнівського самоврядування, під час якої учні обговорювали планування роботи самоврядування на І семестр  2022-2023 навчального року.

20:00 05.09.2022

НОВИЙ ПРЕЗИДЕНТ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Новим президентом учнівського самоврядування Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів стала учениця 7 класу Стеценко Ірина, за яку проголосувало 82 % учнів 5-11 класів. Ірина запропонувала свій погляд на зміни, які покращать шкільне життя учнів.

21:00 31.05.2022

СКЛАД УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ НОВОДМИТРІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ на 2021 - 2022 н.р.

Очолює учнівське самоврядування Новодмитрівської школи Артем Сизонов, учень 11 класу, обраний на загальношкільних виборах учнями 5-11 класів у вересні 2020 року, згідно статуту, обійматиме цю посаду до кінця 2021 -2022 навчального року. Заступником президента учнівського самоврядування є Артур Папоян, учень 11 класу. Також самоврядування складається із 6 Міністерств, кожне з яких має свого голову.

19:29 09.01.2022

Учнівське самоврядування в Новодмитрівській школі

У 2021- 2022 н.р. учнівське самоврядування очолив учень 11 класу Сизонов Артем, його заступником став однокласник Папоян Артур. Школярі ведуть активну роботу по залученню учнів у виховну роботу школи, допомагають у проведенні заходів, підтриманні дисципліни в школі. Сизонов Артем

09:42 20.09.2021