Національно-патріотичне виховання

ВІЙСЬКОВО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ 2023

Відповідно до навчальної програми курсу «Захист України» (рівень стандарту) на 2022-2023 навчальний рік з метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів у 11 класі Новодмитрівської ЗОШ І – ІІІ ступенів 18, 19 та 20 квітня проведено 3-денні (18 годин) навчально-польові збори.

21:54 20.04.2023

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня 1919 року було підписано Акт об'єднання Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).Що таке соборність? Це духовне єднання всіх територій, які історично належали українському народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. Тож відзначення Дня Соборності України є особливо актуальним у такий тяжкий воєнний період нашої країни. У Новодмитрівській школі відбулися урочисті заходи, присвячені цій даті, яка символізує єднання нашого народу, його духовну силу. Віримо в перемогу України, адже ми українці, незламні, патріоти нашої соборної держави!

21:40 22.01.2023

Пам'яті тридцяти

...За набої в стінах Софії, За криваву скруту Крут,- Хай московське серце Росії Половецькі пси роздеруть..."                   Євген Маланюк

21:40 07.12.2022

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога. Напередодні цієї пам'ятної дати відбулося зібрання учнівського самоврядування Новодмитрівської школи, учні взяли участь у виготовленні буклетів, які розповсюдили у своїх класах. Адже ми маємо знати нашу історію, минуле українського народу, цінувати все, що було зроблене нашими предками, ще і такою великою ціною, щоб рухатись вперед, до нашої перемоги!

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАХИСНИКОМ

До Дня Збройних Сил України класний керівник 2 класу Курченко Людмила Миколаївна організувала зустріч своїх учнів із нашим земляком, захисником, військовим, що захищає цілісність і незалежність нашої держави. Діти подякували воїну та подарували малюнки і листівки, які герой передасть побратимам.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

Працівники та учні Новодмитрівської школи вшанували День української хустки, адже це символ нашої краси та жіночності, символ нашого народу!

ПІСНЯ ЗАКЛИКАЄ ДО МИРУ!

Учні 4-го класу, учасники вокального дитячого ансамблю "Промінчики" (керівник Сушко Оксана Вікторівна) взяли участь у відкритому дитячому фестивалі патріотичної пісні "Пісня закликає до миру" та отримали солодкі призи і чудові футболки!