.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ "КЛАС БЕЗПЕКИ"

Сьогодні на базі Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  спільно із  заступником голови Новодмитрівської територіальної громади Гончаренко Тетяною Іванівною, начальником відділу освіти виконавчого комітету Новодмитрівської сільської ради Маленко Лідією Іванівною та представниками Головного управління і Золотоніського районного управління ДСНС України в Черкаській області було відкрито  клас безпеки.

17:42 30.03.2023

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

Сьогодні 209 років від дня народження українського поета та художника, Тараса Григоровича Шевченка. Кобзар є національним героєм та символом нашої культури, тому у Новодмитрівській школі відбулися різноманітні заходи, присвячені цій даті, виховні години, вікторини, відеолекторії, декламування поезій, виставки творів митця, учні також взяли участь у Всеукраїнському конкурсі есе " Мій Шевченко".

19:42 09.03.2023

МОВА - ДНК НАЦІЇ!!!!

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Міжнародний День рідної мови відзначають 21 лютого щороку, починаючи з 2000. У Новодмитрівській школі для учнів були проведені різноманітні заходи: Онлайн-квести, ігри, вікторини, учнівське самоврядування організувало челендж патріотичних браслетів "Я знаю українську!", у шкільній бібліотеці підготовлена виставка, присвячена цьому дню та проведені цікаві заходи. Знаємо, любимо, поважаємо, бережемо українську мову, рідну, прекрасну, найкращу!

19:20 21.02.2023

ДЕНЬ ВАЛЕНТИНА

14 лютого в більшості країн світу відзначають День святого Валентина або Свято закоханих. В Україні це також популярне свято,  друзі вітають одне одного з Днем святого Валентина, який вважається захисником тих, хто кохає. У Новодмитрівській школі учнівським самоврядуванням було організовану "пошту для валентинок",  відбулася загальношкільна виставка "Моя найкраща валентинка", для учнів 10-11 класів  проведено конкурсну святкову програму.

23:04 14.02.2023

Акція " Подаруй сучасну українську книгу"

14 лютого - Міжнародний день дарування книг! Ця ініціатива започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур, спрямована на підвищення інтересу до книг і бібліотек. З цією метою у шкільній бібліотеці була оголошена одноденна акція " Подаруй сучасну українську книгу". Завідуюча бібліотекою дякує всім, хто долучився до доброї справи. Кожна подарована книга знайде свого читача.

18:49 14.02.2023

ДЕРЕВА РОСТИМУТЬ РАЗОМ З ДІТЬМИ

Сьогодні на території Новодмитрівського освітнього закладу працівниками школи разом з учнями, батьками, жителями села було висаджено алею туй, які ростимуть разом з дітьми та стануть символом нашої віри в мирне майбутнє, в перемогу!

18:19 02.11.2022

ШКІЛЬНИЙ МІСЯЧНИК БІБЛІОТЕК 2022

У Новодмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом місяця проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи». Заходи були доволі різноманітними: мовний квест: «Мово моя барвінкова», конкурс малюнків «Вічна слава Героям», посвята в шкільну дитячу організацію «Козачата», поетичний месендж «Воїне, лицарю славний!», арт-година з виготовлення оберегів, аплікацій на патріотичну тематику та багато іншого. Ляльки-мотанки, виготовлені учнями 4-го класу, були передані захисникам на передову. Завдяки оголошеній акції «Подаруй книгу бібліотеці», її фонд поповнився літературою патріотичної тематики.

20:44 30.10.2022

КАНІКУЛИ З КОРИСТЮ (виготовлення окопних свічок)

Сьогодні в Новодмитрівській школі відбулась волонтерська акція з виготовлення заготівок для окопних свічок. Діти зібрали матеріали, необхідні для цього, та разом виготовили засоби обігріву та світла, які будуть передані волонтерам. Разом до Перемоги!

20:17 28.10.2022

КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ! (ПОСВЯТА В "КОЗАЧАТА")

Сьогодні, 21 жовтня, відбулася посвята учнів 2 - го класу Новодмитрівської школи в шкільну дитячу організацію " Козачата", діти поглибили свої знання про козацтво, звичаї та традиції нашого народу, ознайомились з правилами " козачат", виконали всі завдання та конкурси для того, щоб стати учасниками дитячої організації. Вітаємо дітей із новим званням" козачата"!

20:01 21.10.2022

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В НОВОДМИТРІВСЬКІЙ ШКОЛІ

У Новодмитрівській школі з 12 по 16 вересня проходив Олімпійський тиждень, під час якого учні взяли участь у різноманітних заходах: вікторинах, фоточеленджах, виставці малюнків, спортивних естафетах. Сьогодні відбувся підсумок цього тижня, кожен клас отримав грамоту та солодкі призи, найактивніші учні були нагороджені подяками.

21:11 16.09.2022